Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Tylko punkt w starciu z Zielonymi...

17 05 21    Podziałem punktów zakończyło się spotkanie XXVII kolejki IV ligi w której czerwono-czarni na własnym terenie podejmowali sąsiada w ligowej tabeli drużynę Zielonych Lubosz.

Bezbramkowy remis zdecydowanie bardziej "urządza" rywali, którzy są bliżej spokojnej pozycji w ligowej tabeli dającej pewne utrzymanie.

Pierwsza połowa była wyrównanym widowiskiem. Rywale czekali na swój moment próbując kontratakować i szukać strzałów z dystansu, z kolei Huraganiści próbowali kreować grę, lecz nie udawało się z tego stworzyć sytuacji po której można byłoby prowadzić.

Po przerwie mocno zmobilizowani, zdeterminowani piłkarze Huraganu przycisnęli gości. W 64 minucie nasz zespół powinien prowadzić 1:0. Sytuacji sam na sam z Rafałem Korbikiem nie wykorzystał Oskar Włodarczyk. Sześć minut później wprowadzony za Włodarczyka Mikołaj Witaszyk wywalczył sobie pozycję w polu karnym, jednak przy asyście obrońcy Zielonych mając przed sobą bramkarza uderzył wysoko nad bramką.

Zieloni próbowali zagrozić ze stałych fragmentów gry, zwłaszcza po rzutach rożnych ale Bartosz Kordylewski był na posterunku. Jednak w 85 minucie po "rożnym" to nasz zespół mógł objąć prowadzenie. Niestety strzał z ok. 7 metrów Mikołaja Kidawy, który na boisku pojawił się w 68 minucie gry zablokowali defensorzy rywala.

Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek sytuacja naszego zespołu jest trudna, ale nie beznadziejna. Do zdobycia jeszcze 9. punktów i wszystko jest możliwe! Najważniejsze to walczyć do końca, na to liczymy!

Skład: Bartosz Kordylewski - Bartosz Ciarkowski, Marcin Pająk, Arkadiusz Powałowski, Mateusz Siemiński - (89' Michał Garczyński), Marcin Jackowiak, Patryk Jóźwiak, Damian Siek (77' Mateusz Gawroński), Adam Napieralski (68' Mikołaj Kidawa) - Oskar Włodarczyk (70' Mikołaj Witaszyk). Ponadto w kadrze: Marcin Kamiński, Mateusz Francuszkiewicz.

Fotorelacja z dzisiejszego meczu dostępna będzie w dniu jutrzejszym na klubowym profilu na facebook. (gk)