Pewna wygrana piłkarzy z Pobiedzisk!

19 04 04 1     Czwarte z rzędu zwycięstwo zanotowali na swoim koncie piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni pokonali w meczu wyjazdowym  Koronę Stróżewo 5:0!

Zwycięstwo z Koroną było szóstą wygraną w ósmym meczu w rundzie rewanżowej. Warto zaznaczyć, że Stróżewo to mała miejscowość, której włodarzom należy pogratulować pomysłu i wykonywania obiektu na którym swoje mecze rozgrywa miejscowa Korona.

Bardzo dobrze przygotowana murawa, oświetlenie i zaplecze obiektu to wizytówka tej małej miejscowości w powiecie chodzieskim. Gospodarze pomimo dużej woli walki nie potrafili jednak przeciwstawić się dużej sile ofensywnej przyjezdnych.

Huraganiści przeważali przez całe 90 minut. W pierwszej części piłkarze z Pobiedzisk kilkukrotnie zagrozili bramce gospodarzy, ale do przerwy kibice nie zobaczyli bramek. Bramki padły dopiero w drugich 45 minutach.

Wynik ku uciesze kibiców z Pobiedzisk w 58 minucie otworzył David Paku-Tshela, który tego gola okupił urazem i musiał opuścić boisko. Później do głosu doszli zmiennicy i młodzi Huraganiści.

W 70 minucie gola po asyście Marcina Jesionkowskiego zdobył Mateusz Chachuła, a dziesięć minut później wspomniany Jesionkowski zdobył trzeciego gola dla pobiedziszczan robiąc sobie tym samym wymarzony prezent w dzień 18-tych urodzin. Gola numer cztery w 83 minucie zdobył wprowadzony w 65 minucie Ryszard Wierzbiński. Wynik ustalił cztery minuty przed końcem najlepszy strzelec Huraganu Mateusz Chachuła, który zdobył swojego 17-tego gola w tym sezonie.

Tym samym Huraganiści zdecydowanie, wygrali kolejne ligowe spotkanie. Kolejnym rywalem podopiecznych Pawła Kutyni będzie zespół Sparty Złotów. Mecz rozegrany zostanie w przyszłą niedzielę na stadionie Huraganu o godzinie 15.

Skład: Dominik Nowicki - Daniel Brylewski, Piotr Trepka, Bartłomiej Kubicki, Kacper Bienert - David Paku-Tshela (70' Marcin Jesionkowski), Damian Gocałek, Jakub Matusiak (65' Ryszard Wierzbiński), Patryk Jóźwiak, Marcin Jędrzejczak (80' Kamil Grzybowski) - Mikołaj Witaszyk (60' Mateusz Chachuła). Ponadto w kadrze: Mikołaj Słomczewski, Grzegorz Karasiewicz, Mateusz Pawłowski. (gk)