Trzy zwycięstwa zwycięstwa naszej młodzieży

IMG 2845Bardzo dobrze spisały się w sobotę i niedzielę drużyny młodzieżowe Huraganu, odnosząc trzy zwycięstwa i tylko jedną porażkę.

Z największym trudem zwycięstwo przyszło drużynie trampkarzy starszych, która zrewanżowała się za porażkę z pierwszej rundy Juniorowi Koziegłowy. Huragan wygrał 1-0 po bramce Marcina Jesionkowskiego. Zwycięstwo to pozwoliło awansować na drugie miejsce w tabeli swojej grupy.

Rekordowo wysoki wynik padł w meczu trampkarzy młodszych, którzy rozgromili na własnym boisku Pelikana Niechanowo 8-1 już do przerwy prowadząc 6-1 i pozostają niepokonani w rozgrywkach. Drużyna z Pobiedzisk miała w tym meczu zdecydowaną przewagę, a trener Tomasz Andersz często rotował składem. Cztery bramki dla Huraganu zdobył Oliwier Kraśniewski, dwie Stanisław Snuszka, a po jednej Nikodem Góralski i Olivier Strosin. Po spotkaniu trampkarze młodsi Huraganu wraz z piłkarzami Pelikana wzięli udział w uroczystym podziękowaniu za wkład pracy włożony w założenie i prowadzenie naszej drużyny poprzedniemu trenerowi HP - Panu Andrzejowi Ritterowi. Następnie wszyscy zebrani zawodnicy, trenerzy i kibice wspólnie rozpoczęli część nieoficjalną – piknik i grillowanie.

Zaimponowała również drużyna młodzików, która pokonała Koronę Zakrzewo 9-1. Podopiecznym trenera Watrasa tym razem nie brakowało skuteczności i nareszcie zagrali na miarę swoich dużych możliwości. Łupem bramkowym podzielili się zdobywca czterech goli Kamil Marczak, po dwie bramki strzelili Tymoteusz Hejdysz i Kacper Hetmańczyk a jedną Filip Białas. Piłkarze Huraganu zajmują aktualnie szóste miejsce w tabeli.

Dobrego bilansu nie udało podtrzymać drużynie orlików, która po zaciętym meczu przegrała z Mieszkiem II Gniezno 5-7.