Juniorzy awansują w tabeli grupy mistrzowskiej

Tylko dwie drużyny młodzieżowe występujące w wyższych klasach rozgrywkowych mogliśmy oglądać w tym tygodniu. Niezwykle udane występy zanotowała szczególnie drużyna juniorów, która po zwycięstwie w czwartek, również w niedzielę powiększyła swój dorobek o trzy punkty.

Niestety dorobku punktowego nie udało się powiększyć drużynie młodzików. Huragan przegrał mecz z zamykającym tabelę Gromem Plewiska 1-2, pomimo prowadzenia do przerwy po bramce zdobytej przez Michała Śniecińskiego. W drugiej części meczu nasi piłkarze popełnili błędy indywidualne w obronie, co skończyło się utratą bramek, a w ataku nie udało się wykorzystać kilku dogodnych okazji.

Doskonały wynik z dalekich Wronek przywieźli nasi juniorzy występujący w lidze mistrzowskiej, pokonując faworyzowanych gospodarzy, zespół Błękitnych 3-1. Podopieczni trenera Roberta Raszewskiego wystąpili w mocno osłabionym składzie, bez kilku zawodników powołanych do zespołu seniorów i wszyscy chłopacy zasłużyli na duże brawa za ten bardzo dobry mecz. Bramki dla czerwono-czarnych zdobyli Wojciech Tymczyszyn, Igor Watras i Dominik.Wala. Zespół Huraganu awansował na czwarte miejsce w tabeli i dalej walczy o podium w bardzo mocno obsadzonych rozgrywkach.