Pierwsze koty za płoty

Mlodziez     Rundę rewanżową zespół Młodzików Huraganu Pobiedziska zaczął niestety od porażki z drużyną Wielkopolski Komorniki. Wymagający rywal, grający dodatkowo na własnym boisku, mimo kilku dobrych okazji pobiedziszczan, nie pozwolił na rewanż po porażce w pierwszej rundzie. O wyniku meczu przesądziły dwie bramki strzelone przez gospodarzy w pierwszej połowie.

      W tabeli ligowej zespół Huraganu zajmuje piąte miejsce w stawce dwunastu drużyn. Okazja do zdobycia premierowych punktów w rundzie wiosennej nadarza się już całkiem niebawem, bo 5 kwietnia, podczas kolejnego wyjazdowego meczu, tym razem z drużyną SPN Szamotuły. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi ekipami padł remis 1:1. Trzymamy kciuki za naszych młodych piłkarzy, by sobie i nam sprawili radość z dobrej gry i zdobytych punktów!

     W ten weekend na ligowe boiska wracają kolejni przedstawiciele grup młodzieżowych Huraganu Pobiedziska. W sobotę, 6 kwietnia w Luboniu, o ligowe punkty powalczy zespół Juniorów, podejmowany przez miejscową Stellę. Trzymać kciuki będziemy również za drużynę Orlików, która zainauguruję rundę wiosenną na własnym boisku potyczką z Pelikanem Niechanowo. Piłkarska wiosna rusza pełną parą!

     Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. (mg)sponsorzy wiosna18