Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

GK Saver Polska partnerem szkółki bramkarskiej Huraganu!

19 04 23

    Miło jest nam poinformować, że do grona naszych darczyńców dołączyła kolejna firma. Tym razem klub pozyskał partnera, który wspierał będzie naszą szkółkę bramkarską.

      GK Saver Polska Pana Grzegorza Kozerskiego, ubrała wszystkich naszych młodych golkiperów w koszulki treningowe oraz przekazała na potrzeby klubu rękawice bramkarskie swojej marki, które trafiły do ośmiu regularnie trenujących, wyróżniających się bramkarzy Huraganu.

   GK Saver Polska to firma stworzona z bramkarskiego doświadczenia i pasji do tego fachu. GK Saver to marka rękawic bramkarskich skierowana do profesjonalistów, 19 04 23 1którzy mają wysokie oczekiwania do swojego najważniejszego narzędzia pracy, ale też dla tych którzy zaczynają swoją karierę, żeby ułatwić im drogę do sukcesu.

      Rękawice GK Saver to komfort, skuteczność i wygląd. Wykonane są z najwyższej jakości niemieckich pianek lateksowych, dlatego bez problemu mogą konkurować z innymi markami dostępnymi na rynku.

    Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszego partnera (tutaj) oraz profilu na facebook (tutaj). Dziękujemy za wsparcie i liczymy, że tego typu pomoc pomoże młodym adeptom fachu bramkarskiego w doskonaleniu swoich umiejętności! (gk)

sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner