Dawid Ciążyński trzecim "zimowym nabytkiem"!

Dawid Ciążyński trzecim "zimowym nabytkiem"! 5 marca 2020 r.
Transfery     Drukuj

31-letni, doświadczony były już zawodnik Zjednoczonych Trzemeszno Dawid Ciążyński, jest trzecim nowym, oficjalnie zaprezentowanym piłkarzem Huraganu Pobiedziska w zimowym okienku transferowym. Wychowanek gnieźnieńskiego Mieszka ostatnie pięć i pół sezonu reprezentował zielono-czerwone barwy Zjednoczonych.

W sezonach 2009/10 i 2010/11 w barwach Mieszka rywalizował na boiskach III-ligi rozgrywając blisko 40 spotkań.  Wcześniej jeden sezon spędził w Dębie Barcin.  "Ciąża" w ostatnim czasie pełnił funkcję kapitana w zespole z Trzemeszna z którym w sezonie 2017/18 awansował do IV ligi.

Świeżo upieczony Huraganista wystąpił w rundzie jesiennej w spotkaniu HP ze Zjednoczonymi strzelając jedną z bramek dla rywali, którzy wygrali ostatecznie 3:1. Mierzący 178 centymetrów dynamiczny boczny pomocnik trenował z zespołem od początku lutego i zagrał w pięciu grach kontrolnych naszego zespołu.

Witamy na pokładzie i życzmy owocnej rundy w czerwono-czarnych barwach! W kolejnych dniach zaprezentujemy jeszcze jedno nazwisko nowego graczy HP, który w przyszłej rundzie reprezentować będzie barwy Huraganu. (gk)

Huragan Pobiedziska