Finał na stadionie Huraganu w Pobiedziskach!

Finał na stadionie Huraganu w Pobiedziskach! 31 października 2019 r.
Pilne     Drukuj

Decyzją Wydziału Gier Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej finał TOTOLOTEK Pucharu Polski strefy poznańskiej zostanie rozegrany na stadionie w Pobiedziskach! Mecz z udziałem naszego zespołu odbędzie się 11 listopada o godzinie 13. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Przypomnijmy, że po wygranej 3:2 w półfinale z Liderem Swarzędz i pokonaniu wcześniej czterech rywali drużyna Huraganu po raz drugi w swojej historii zagra w finale tych rozgrywek. W sezonie 2012/13 podopieczni trenera Krzysztofa Pancewicza zagrali z finale Okręgowego Pucharu Polski z Tarnovią Tarnowo Podgórne i ostatecznie ulegli wyżej notowanemu wtedy rywalowi, również w Pobiedziskach 0:2.

Rywalem podopiecznych trenerów Kutyni i Przybylskiego będzie wicelider III grupy wielkopolskie klasy okręgowej Stella Luboń, która również aplikowała o organizację finału na własnym obiekcie. Ostatecznie mecz ten jak już pisaliśmy rozegrany zostanie w Narodowe Święto Niepodległości, czyli 11 listopada o godzinie 13:00 w Pobiedziskach!

Poniżej troszkę historii czyli relacja z finału rozegranego w maju 2013 roku. Zachęcamy również do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania (tutaj). Z tamtej szerokiej ekipy do dziś "zobaczyć" w Hurganie możemy zawodników Patryka Jóźwiaka, Marcina Pająka, Bartosza Żołądkiewicza, Mikołaja Witaszyka, Damiana Gocałka oraz kierownika Krzysztofa Kurczalskiego i prezesa Grzegorz Krawczyka. (gk)

Huragan Pobiedziska