Gościnność młodych piłkarzy HP

Gościnność młodych piłkarzy HP 12 kwietnia 2023 r.
Młodzież     Drukuj

Przedświąteczna kolejka nie okazała się łaskawa dla dwóch naszych drużyn - zarówno młodzicy jak i trampkarze wykazali się dużą gościnnością pozwalając gościom na wywiezienie kompletu punktów z Pobiedzisk.

Trampkarze podejmowali zespół AP Błękitnych Owińska. Na przerwę goście schodzili ze skromnym prowadzeniem 1:0, jednakże druga połowa przyniosła nieoczekiwanie zwiększoną dominację przyjezdnych. Ostatecznie zespół z Owińsk wygrał spotkanie 6:0.

Młodzicy z kolei w derbowym meczu mierzyli się z drużyną Mieszko Gniezno. Za sprawą Dominika Pawlaka Huraganiści udanie otworzyli wynik spotkania, jednakże dwie szybkie bramki gości sprawiły, że do przerwy to zawodnicy z Gniezna mogli cieszyć się z prowadzenia. Druga połowa pomimo licznych okazji z obu stron, nie przyniosła zmiany rezultatu i derby zakończyły się zwycięstwem gości z Gniezna.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)