Hermes Skup-Aut Kasacja z Biskupic dołącza do grona sponsorów HP

Hermes Skup-Aut Kasacja z Biskupic dołącza do grona sponsorów HP 5 kwietnia 2023 r.
Sponsorzy     Drukuj

W drużynie firm wspierających nasz klub witamy nowy podmiot! Hermes Skup-Aut Kasacja Pojazdów z Biskupic Wielkopolskich dołączyła do szerokiego grona darczyńców pomagających w codziennym funkcjonowaniu naszego klubu za co serdecznie dziękujemy!

Firmą zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży pojazdów, jak również sprzedażą i skupem samochodów używanych. Samochody, które obecne są na placu oraz w bazie danych, można kupić za gotówkę lub w formie zamiany. Wszystkie oferowane auta mają ważny przegląd techniczny oraz posiadają polisę ubezpieczeniową OC.

Głównym atutem firmy jest kompleksowa obsługa Klientów planujących zakup samochodu przez 7 dni w tygodniu. Na placu prezentujemy Państwu samochody używane różnych marek w różnych przedziałach cenowych dopasowanych do potrzeb Klientów. Zainteresowanych Klientów zapraszamy na oględziny auta, jak również na jazdę próbną.

Zapraszamy na stronę internetową naszego nowego sponsora www.hermesskupaut.pl, profili na facebook oraz konto na instagramie. Witamy na pokładzie i dziękujemy za pomoc i zaufanie!

Chcesz również wspierać Huragan? Zapraszamy do kontaktu! Poznaj naszych wszystkich sponsorów i zajrzyj tutaj. (gk)

Huragan Pobiedziska