III-ligowiec lepszy o jedną bramkę. Za tydzień liga!

III-ligowiec lepszy o jedną bramkę. Za tydzień liga! 1 sierpnia 2021 r.

Minimalną porażką zakończył się ostatni sparing Huraganistów przed rozpoczęciem rundy jesiennej sezonu 2021/22. Czerwono-czarni ulegli na wyjeździe III-ligowej Jarocie Jarocin 3:2 (1:1).

Był to piąty i ostatni mecz towarzyski naszej drużyny w okresie przygotowawczym (4 zwycięstwa, 1 porażka).

Pobiedziszczanie na tle wyżej notowanego rywale pokazali się z dobrej strony, stwarzając sobie więcej sytuacji bramkowych. Do przerwy był remis 1:1. Rywale wyszli na prowadzenie w 22' minucie, a wyrównał 17 minut później Paweł Piceluk po podaniu Eryka Drożdżyńskiego

W przerwie w obu zespołach trenerzy dokonali wielu zmian (w HP było ich 8). W sobotnim meczu zabrakło m.in. Halasza, Jędrzejczaka, Bienerta, Witaszyka czy Janowskiego.

Gospodarze zaraz po przerwie zdobyli dwie bramki wychodząc tym samym na dwubramkowe prowadzenie. Czerwono-czarni dążyli do zdobycia bramki co udało się w 62' minucie za sprawą Piotra Trepki po dośrodkowaniu Bartosza Żołądkiewicza. Pomimo kilku dogodnych sytuacji dla naszej drużyny (sam na sam, 2x słupek) więcej bramek już nie padło i piłkarze z Jarocina wygrali 3:2.

Za tydzień w Koninie  o godzinie 17. zainaugurujemy rozgrywki ligowe meczem z miejscowym Górnikiem! Wyniki sparingów dostępne tutaj. Terminarz IV ligi dostępny tutaj(gk)