Indywidualny powiew Huraganu

Indywidualny powiew Huraganu	13 listopada 2019 r.
Młodzież     Drukuj

Podobnie jak podczas zeszłego weekendu, tylko zespół orlików pod wodzą trenera Macieja Olejniczaka reprezentował nasz klub w rozgrywkach młodzieżowych organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Rywalem orlików był na własnym terenie zespół ze Śremu.

Była to zarazem ostatnia kolejka w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. W grze pozostają jeszcze tylko juniorzy trenera Roberta Raszewskiego oraz trampkarze trenerów Adama Stachowiaka i Krystiana Zielińskiego, którzy mają do rozegrania zaległe spotkania.

Orlicy, patrząc pod kątem zespołowym nie mogą zaliczyć rundy jesiennej do udanych. Jednak, celem naszego klubu jest przede wszystkim rozwijanie indywidualności i kilku zawodników bez wątpienia połowę sezonu może zapisać na plus. Jednym z nich jest Dominik Pawlak, strzelec 3 bramek w ostatnim pojedynku z zespołem Warta I Śrem. Przed orlikami czas przygotowań do rundy wiosennej i intensywnych treningów, po to by w nowym roku zaprezentować się zdecydowanie lepiej.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (ts)

Huragan Pobiedziska