Intensywna seria gier za nasza młodzieżą

Intensywna seria gier za nasza młodzieżą 31 maja 2023 r.
Młodzież     Drukuj

Za nami kolejne mecze w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, podczas których nie zabrakło piłkarskich emocji, wielu bramek, a także udanych akcji w wykonaniu naszych zawodników.

Żaki oraz orliki brały udział w turniejach, w których po raz kolejny nie zawiodły rodziców oraz trenerów, rozgrywając bardzo dobre spotkania. Ci pierwsi rywalizowali w Gruszczynie, z kolei drudzy byli gospodarzami zawodów rozegranych na głównym boisku w Pobiedziskach.

Juniorzy stworzyli bardzo emocjonujące widowisko z zespołem Lipna Stęszew, niestety zakończone zwycięstwem gospodarzy 4:3. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu końcowy fragment meczu zdecydował o ostatecznym  wyniku. Zespół gospodarzy był bardziej zdeterminowany w swoich działaniach zarówno w defensywie jak i w akcjach ofensywnych. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Dawid Cieśla, Maksymilian Chomicz oraz Danylo Tyshkevich.

Dobra postawa młodzików przełożyła się na końcowy rezultat pojedynku z zespołem Mieszka Gniezno. Młodzi Huraganiści pomimo tego, że przegrywali już 0:1 zdołali odrobić jednobramkową stratę i wygrać mecz 3:1. Na listę strzelców wpisali się Tytus Grabski oraz dwukrotnie Oliwier Uramowski.

Zgoła odmienny przebieg spotkania miał miejsce podczas meczu trampkarzy w Owińskach. Za sprawą Oliwiera Kluczyńskiego Pobiedziszczanie wyszli na prowadzenie, jednak następnie inicjatywę przejęli gospodarze, ostatecznie wygrywając 5:1.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

Huragan Pobiedziska