Kadra seniorów - przybyli

Kadra seniorów - przybyli 4 sierpnia 2022 r.
Transfery     Drukuj

Siedmiu zawodników dołączyło do kadry pierwszej drużny przed rozpoczęciem sezonu 2022/2023. Dwójka z nich wraca po krótkiej przerwie.

Tym samym na tzw. "papierze" kadra seniorów Huraganu liczy na ten moment 28. zawodników. Oto nowe/stare twarze w HP:

Dominik Nowicki - bramkarz, który reprezentował już barwy HP. Po kilku latach przerwy i gry m.in. w Błękitnych Wronki i Unii Swarzędz, 23-letni golkiper ponownie bronił będzie bramki Huraganu.

Dominik Winkel - 20-letni obrońca przez ostatni sezon grał w IV-ligowej Flocie Świnoujście. Wcześniej szlifował swoje umiejętności m.in. w Warcie i Lechu Poznań.

Miłosz Muzyk - obrońca, 19-letni wychowanek TPS Winogrady Poznań. Ostatni sezon spędził w V-ligowym Meblorzu Swarzędz z którym bliski był awansu do IV ligi będąc podstawowym zawodnikiem drużyny. 

Kacper Fornalkiewicz - 18-letni obrońca/pomocnik przez większość swojej przygody z piłką związany był z Liderem Swarzędz z którego trafia do Pobiedzisk. W sezonie 2020/21 w wieku 17 lat spędził jesień na boiskach III-ligi w barwach Unii. 

Marcin Droż - 19-letni mierzący 186 cm pomocnik wychowanek Gwiazdy Bydgoszcz, grający w minionym sezonie w IV-ligowcu z kujawsko-pomorskiego Sportisie Łochowo. 

Mykhailo Mazur - najmłodszy za całej szóstki osiemnastolatek z Ukrainy. Ostatni sezon spędził w zachodniopomorskiej IV-lidze. Wychowanek Sygnału Lublin, grał w grupach młodzieżowych Lecha Poznań, a ostatnio reprezentował seniorski Bałtyk Koszalin oraz Rysel Dygowo.

Adam Niedzielski - podobnie jak Nowicki, powrót do HP po przerwie na problemy zdrowotne i półroczne wypożyczenie. Ostatni mecz ten 26-letni ofensywny zawodnik w barwach HP zagrał w grudniu 2020 roku

Witamy w Huraganie! Pełna kadra Pobiedziskiego Huraganu dostępna jest tutaj. (gk)

Huragan Pobiedziska