Kadra seniorów - ubyli

Kadra seniorów - ubyli 11 marca 2024 r.
Transfery     Drukuj

W przyszły weekend czerwono-czarni zainaugurują rundę wiosenną na boiskach IV ligi. Czas zatem przyjrzeć się ruchom kadrowym. Zaczynamy od zawodników, których wiosną w barwach HP nie zobaczmy.

Po półrocznej przygodzie z naszym klubem "buty na kołku" zawiesił Maksymilian Zając. 20-letni bramkarz w minionej rundzie zagrał w czterech meczach ligowych. Inny bramkarz Natan Tomczak, który nie pojawił się na boisku ani razu, najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu w drużynie Noteci Gębice (lider kujawsko-pomorskiej klasy okręgowej gr. II)

Po pięciu latach otoczenie zmienił Jakub Matusiak. Środkowy obrońca, który rozegrał dla HP ponad 100 ligowych spotkań (jesienią łącznie 402 minuty) został wypożyczony do Tarnovii Tarnowo Podgórne.

Do TPS Winogrady Poznań wypożyczony został Danylo Tyshkevych. 18-letni pomocnik pochodzący z Ukrainy pomimo dwóch rund w pierwszym zespole nie zdołał zadebiutować w oficjalnym meczu.

Wiosną na boisku nie zobaczymy również Davida Paku-Tsheli, który w Huraganie grał ponad 6,5 roku (od lata 2017). Popularny wśród pobiedziskich kibiców "Dejvid" prawdopodobnie w wieku blisko 39 lat zakończył swoją bogata piłkarską przygodę. W Huraganie pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga  "Paku" zagrał w 139 meczach w których strzelił 36 bramek!

Całej piątce bardzo dziękujemy za dotychczasowe reprezentowanie czerwono-czarnych barw Huraganu Pobiedziska! Informacje o ruchach transferowych w drużynie seniorów dostępne są w nowej zakładce Transfery w dziale Seniorzy. (gk)

Huragan Pobiedziska