Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy!

Kadra seniorów – ubyli. Dziękujemy! 25 czerwca 2020 r.
Seniorzy     Drukuj

W przyszłej rundzie sezonu 2020/21 w czerwono-czarnych nie zobaczmy trzech zawodników, którzy reprezentowali Huragan w zeszłym, niepełnym sezonie. Bramkarzowi Mikołajowi Miczyńskiemu, obrońcy Mikołajowi Nowakowi oraz pomocnikowi Bohdanowi Trilowi dziękujemy za czas spędzonych w Pobiedziskim klubie i życzymy powodzenia na dalszej, nie tylko sportowej „drodze”!

Dla mierzącego 196 cm golkipera Mikołaja Miczyńskiego było to drugie podejście do naszego zespołu. Do drużyny Pawła Kutyni dołączył dokładnie rok temu przychodząc z Vitcovii Witkowo. W minionym sezonie zagrał w 10 meczach, spędzając na boisku 844 minuty, przepuszczając w tym czasie 16 bramek. „Miczi” jest obecnie w trakcie poszukiwania nowego klubu.

Również rok temu na zasadzie wypożyczenia z Unii Swarzędz do HP trafił Mikołaj Nowak. W tym czasie zagrał w 20 oficjalnych spotkaniach, spędzając na boisku 1546 minut. Najmniej bo tylko 3 mecze (192 minuty) zaliczył Bohdan Tril, który do zespołu dołączył w październiku zeszłego roku. Ukraiński pomocnik zdobył dwie ligowe bramki w meczu z Zamkiem Gołańcz i Czarnymi Czerniejewo. (gk)

Huragan Pobiedziska