Kadra seniorów wiosna 2020 - ubyli. Dziękujemy!

Kadra seniorów wiosna 2020 - ubyli. Dziękujemy! 16 marca 2020 r.
Seniorzy     Drukuj

Siedmiu zawodników, którzy reprezentowali zespół Huraganu jesienią nie zobaczmy w rundzie rewanżnowej sezonu 2019/20. Cełej siódemce dziękujemy za dłuższe bądź krótsze reprezentowanie czerwno-czarnych barw. Część graczy została lub zostanie wypożyczona, część z różnych przyczyn musiała zawiesić treningi stąd liczymy, że niedługo się jeszcze spotkamy!

Z przyczyn osobistych treningi zawiesić musiała trójka graczy. Damian Gocałek, Mikołaj SzymochaBartosz Stasiak na ten moment co najmniej pół roku nie będą rywalizować na piłkarskiej murawie.

Na wypożyczeniach rundę wiosenną spędzą z kolei Mikołaj RatajczakMikołaj Słomczewski oraz Mateusz Pawłowski. Pierwszy wzmocnił odradzającą się A-klasową Polonię Poznań, drugi cały okres przygotowawczy trenował z naszym ligowym rywalem Czarnymi Czerniejewo, trzeci zagra w zespole z klasy okręgowej Meblorzu Swarzędz.

Na ten moment niewyjaśniona jest kwestia Bartłomieja Kubickiego, który od początku roku trenował z Orkanem Konarzewo rywalizującym w klasie okręgowej. W trakcie minionej rundy do Lubońskiego KS trafił również Sebastian Maćkowski.

Statystyki zawodników drużyny seniorów dostępne tutaj. Kadrę seniorów zobaczyć można tutaj. (gk)

Huragan Pobiedziska