Maraton sparingowy za nami

Maraton sparingowy za nami 26 lutego 2022 r.
Seniorzy     Drukuj

Porażką 1:3 (0:1) zakończył się piątkowy, ostatni ósmy sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Huraganiści przegrali z Pogonią Mogilno, trzecią drużyną kujawsko-pomorskiej IV ligi.

Za tydzień inauguracja rozgrywek ligowych.

Pomimo bardzo wyrównanego przebiegu pierwszej części meczu rywale prowadzili 1:0 po golu głową z 19' minuty. Po przerwie w 55' minucie po akcji Witaszyk - Paku Tshela wyrównał ten drugi.

Ostatnie słowo należało jednak do rywali, którzy wynik ustalili po rzucie rożnym i pięknym uderzeniu z okolic linii pola karnego. Bramki z meczu (tutaj) oraz obszerna fotorelacja (tutaj) dostępne są na stronie rywali.

W piątkowy wieczór w drużynie HP wystąpiło 18. zawodników. Zabrakło Daniela Brylewskiego, Kacpra Bienerta, Bartosz Żołądkiewicza, Krzysztofa Chmielewskiego, Piotr Trepki i Filipa Szkutnika.

Huraganiści zakończyli tym samym okres ciężkich ostatnich trzech tygodni przygotowań. W tym czasie zaliczyli m.in. 6-cio dniowy obóz oraz bardzo dużą ilość jednostek treningowych. W przyszłą sobotę o godzinie 15. we Wrześni zagramy mecz ligowy z miejscową Victorią. (gk)