Młodzież trenuje i czeka na inaugurację rozgrywek

Młodzież trenuje i czeka na inaugurację rozgrywek 7 marca 2024 r.
Młodzież     Drukuj

Wszystkie zespoły młodzieżowe w naszej Akademii od początku roku kalendarzowego zacięcie pracują na treningach, aby jak najlepiej przygotować się do początku rundy wiosennej sezonu 2023/2024.

Zawodnicy ze starszych grup, czyli juniorzy, trampkarze oraz młodzicy oprócz zajęć treningowych, rozgrywają również gry sparingowe, podczas których - odpowiednio - Trenerzy Ritter, Raszewski oraz Garczyński, mogą przetestować nowe ustawienia taktyczne oraz zgrać ze sobą zawodników. Młodsze grupy natomiast trenują w hali i rozwijają się pod kątem zarówno piłkarskim jak i ogólnorozwojowym.

Warto dodać, iż od tych przygotowań wprowadziliśmy nowe metody treningowe, to znaczy profesjonalne treningi motoryczne dla zawodników z zespołów juniora, trampkarza oraz młodzika. Dodatkowe zajęcia motoryczne prowadzone są przez doświadczonego w tym aspekcie Trenera Piotra Paukszteło z firmy Push Your Performance, dzięki czemu zawodnicy poprawią swoje zdolności fizyczne oraz motoryczne, co pomoże im w ich rozwoju sportowym.

 Z niecierpliwością czekamy na początek rozgrywek ligowych, które zostaną zainaugurowane 13 kwietnia. (aw)

Huragan Pobiedziska