Na koniec wygrana w Ostrowie i awans na 9. miejsce w tabeli

Na koniec wygrana w Ostrowie i awans na 9. miejsce w tabeli 19 czerwca 2023 r.
Seniorzy - relacja z meczu     Drukuj

Bardzo przyjemnie zakończyli piłkarze Huraganu sezon 2022/23. Czerwono-czarni wygrali w Ostrowie Wielkopolskim z miejscową Centrą 3:1 prowadząc do przerwy 3:0.

Była to ostatnia XXXIV kolejka IV ligi grupy wielkopolskiej.

W pierwszych 45. minutach Pobiedziszczanie błysnęli skutecznością. Przeważali w pierwszej odsłonie co udokumentowali trzema golami, choć okazji bramkowych było dużo więcej. Wynik meczu w 9' minucie otworzył Bartosz Żołądkiewicz po dośrodkowaniu Ryszarda Wierzbińskiego

Chwilę później za sprawą Łukasza Maciejewskiego było 2:0, a tuż przed przerwą po rzucie wolnym na 3:0 podwyższył Żołądkiewicz dla którego było to czwarte ligowe trafienie w tym sezonie.

W drugiej odsłonie gospodarze ruszyli do odrabiania strat, lecz tylko raz udało im się pokonać Dominika Nowickiego. W 69' minucie jak się później okazało honorowe trafienie dla miejscowych zdobył Jakub Bąk.

Huraganiści wygrali ostatecznie na trudnym trenie w Ostrowie Wlkp. i skończyli sezon na 9. miejscu w ligowej tabeli w stawce 18. drużyn. Ostatecznie biorąc pod uwagę niełatwy sezon trzeba uznać to za dobry wynik.

Należy zaznaczyć, że sponsorem wyjazdu drużyny seniorów do Ostrowa Wielkopolskiego było podobnie jak w poprzednim sezonie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Zakłady Automatyki Trans-Te​l. Dziękujemy naszemu sponsorowi za dodatkowe wsparcie!

Fotorelacja z meczu dostępna jest na profilu na facebook  Fotohobby AsiaF. Składy, statystyki oraz szczegóły meczowe dostępne są tutaj(gk)