Orliki na międzynarodowym turnieju Marathon Cup

Orliki na międzynarodowym turnieju Marathon Cup 12 maja 2022 r.
Młodzież     Drukuj

Zespół orlików prowadzony przez trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego wziął udział w bardzo silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju Marathon Cup w Poznaniu.

W rozgrywkach udział wzięły 32. drużyny, a pierwszego dnia młodzi Huraganiści rywalizowali m.in. z Orange Berlin, Warta Poznań, AP Oborniki czy UKS Czempiń (3 zwycięstwa, 3 porażki oraz 1 remis).

W drugim dniu turnieju czerwono-czarni po wygraniu pięciu meczów i jednej porażce ostatecznie uplasowali się na dobrym 10. miejscu.

Trenerzy byli zadowoleni z postawy swoich podopiecznych, zwracając uwagę na to, że nasz zespół mógł mierzyć się z drużynami z Niemiec, a także porównać się w bezpośrednich starciach z akademiami z Ekstraklasy. Było to bardzo cenne doświadczenie, zarówno dla naszych zawodników jak i sztabu szkoleniowego.

Ciekawe, fajnie zorganizowane zawody wygrała Warta Poznań pokonując w finale Pogoń Szczecin. Fotorelacja z turnieju dostępna na profilu naszej Akademii (tutaj).

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

Huragan Pobiedziska