Paweł Piceluk piłkarzem Huraganu!

Paweł Piceluk piłkarzem Huraganu! 19 marca 2021 r.
Transfery     Drukuj

Tuż przed zamknięciem okienka transferowego do drużyny seniorów Pobiedziskiego Huraganu dołączył 32-letni napastnik - Paweł Piceluk.

M.in. kilkukrotny król strzelców III-ligi mający na swoim koncie ponad 150 występów na poziomie centralnym (I i II liga) jesienią był zawodnikiem Sokoła Kleczew (III liga).

Mierzący 182 cm wychowanek Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie w całej swojej piłkarskiej karierze występował na boiskach I, II i III ligi.

Reprezentował i strzelał bramki dla m.in. Stomilu Olsztyn (I liga), Rakowa Częstochowa (I liga), Warty Poznań (I, II, II liga), Motoru Lublin (II liga) czy Olimpii Elbląg (III liga). Zachęcamy do przeczytania ciekawego wywiadu z naszym nowym napastnikiem, który pojawił się na portalu Łączy Nas Piłka kiedy to Paweł Piceluk był zawodnikiem pierwszoligowego Rakowa prowadzonego przez Marka Papszuna.

Liczymy, że sytuacja szybko pozwoli nowemu Huraganiście na debiut w zespole lidera V ligi. Witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!

Pełna kadra drużyny seniorów na rundę wiosenną obecnego sezonu dostępna jest tutaj. Statystyki indywidulane dostępne tutaj(gk)

Huragan Pobiedziska