Pewna wygrana z Pogonią, pozycja lidera utrzymana!

Pewna wygrana z Pogonią, pozycja lidera utrzymana! 26 sierpnia 2023 r.
Seniorzy - relacja z meczu     Drukuj

Piąte ligowe zwycięstwo z rzędu zapisali na swoim koncie zawodnicy drużyny seniorów Huraganu! Pobiedziszczanie wygrali u siebie pewnie i zasłużenie z Pogonią Łobżenica 4:0 (1:0).

Sobotni pojedynek z beniaminkiem rozgrywek, który dotąd zgromadził na swoim koncie 6 punktów przebiegał przez cały mecz pod dyktando gospodarzy. Rywale przez całe 90' minut ani razu nie zagrozili bramce strzeżonej przez Sławomira Janickiego.

Czerwono-czarni poza strzelonymi czterema golami mogli zdobyć jeszcze kilka bramek. Strzelanie w pierwszej połowie rozpoczął w 37' minucie Jakub Różewicz, który wykorzystał dokładne podanie Daniela Brylewskiego.

Po przerwie padły jeszcze trzy gole. W 60' minucie kolejną ładną zespołową akcję wykończył Wojciech Kłakulak po podaniu Mykhailo Mazura. Trzy do zera było w 83' minucie po rzucie rożnym i ładnym uderzeniu Dawida Ciążyńskiego. Wynik ustalił w 88' minucie Miłosz Michalski pakując piłkę do siatki z bliskiej odległości.

Przy stanie 2:0, w 76' minucie jedenastki po faulu na Macieju Jakubku nie wykorzystał Patryk Jóźwiak. Strzał naszego kapitana obronił golkiper rywali Kamil Czapla, który był najjaśniejszym punktem drużyny przyjezdnej.

Ostatecznie HP wygrał kolejny mecz bez straty bramki i nadal przewodzi w tabeli wielkopolskiej IV ligi gromadząc na swoim koncie komplet piętnastu punktów.

Szersza fotorelacja dostępna będzie na klubowym profilu na facebook. Składy, statystyki oraz szczegóły meczowe dostępne są tutaj(gk)