Plan przygotowań oraz gier kontrolnych przed nowym sezonem

Plan przygotowań oraz gier kontrolnych przed nowym sezonem 4 czerwca 2020 r.
Seniorzy     Drukuj

W czwartek 4 czerwca po czterech tygodniach treningów od umożliwienia wznowienia zajęć, Huraganiści oficjalnie zakończą rundę wiosenną. Przerwa potrwa dokładnie 10 dni i już 15 czerwca w poniedziałek zespół seniorów Huraganu rozpocznie przygotowania do pierwszej rundy sezonu 2020/21. Premierowa, ligowa kolejka na ten moment planowana jest na 8/9 dzień sierpnia. 

Nim jednak czerwono-czarni walczyć będą o punkty w V lidze rozegrają min. 8 meczów sparingowych i zaliczą 25 jednostek treningowych. Na teraz trzy spotkania odbędą się na stadionie w Pobiedziskach, cztery na wyjeździe.

Pierwszym sparingpartnerem 27 czerwca będzie Płomień Nekla (wyjazd), niewykluczone jednak, że sparingowa inauguracja będzie miała miejsce tydzień wcześniej na własnym terenie. W kolejnych grach podopieczni trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego zmierzą się kolejno: 04.07 - TPS Winogrady Poznań (wyjazd), 12.07 - Iskra Szydłowo (dom), 15.07 - Lider Swarzędz (dom), 18.07 - PKS Racot (wyjazd), 22.07 - Warta II Poznań (wyjazd), 25.07 - Grom Plewiska (wyjazd), 01.08 - Ostrovia Ostrów Wlkp. (dom). Dokładne godziny spotkań pojawią się w najbliższym czasie w zakładce Seniorzy - > Sparingi

Jeśli chodzi o aspekt kadrowy, na ten moment wiadomo, że wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu otrzymał bramkarz Mikołaj Miczyński, który w poprzednim sezonie zaliczył 10 występów (8 w lidze). (gk)

Huragan Pobiedziska