Plan przygotowań oraz gier kontrolnych seniorów

Plan przygotowań oraz gier kontrolnych seniorów 23 grudnia 2020 r.
Seniorzy     Drukuj

11 stycznia do treningów po pięciu tygodniach przerwy powróci pierwsza drużyna naszego klubu. Okres przygotowawczy potrwa dokładnie 7 tygodni. Premierowa ligowa kolejka zaplanowała została na 6/7 marca. W trakcie "ładowania akumulatorów" przed rundęą rewanżową nasz zespół zaliczy minimum 7 sparingów.

Pierwszy z nich rozegrany zostanie 23 stycznia o godzinie 14. w Gostyniu. Rywalem będzie lider II wielkopolskiej grupy V ligi - Korona Piaski. 

W kolejnych sprawdzianach rywalizować będziemy m.in. z IV-ligowymi Kotwicą Kórnik, TPS Winogrady Poznań czy rezerwami Warty Poznań. Dokładny terminarz meczów towarzyskich dostępny jest w zakładce Seniorzy - Sparingi i w grafice na dole strony.

Piłkarze Huraganu w okresie startowym trenować będą cztery razy w tygodniu. Dwie jednostki odbywać się będą na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu przy ulicy Gdańskiej 1.

Pierwszym ligowym rywalem w rundzie wiosennej będzie drużyna Leśnika Margonin. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku rywala w pierwszy weekend marca. (gk)

Huragan Pobiedziska