Podsumowanie długiego weekendu majowego drużyn młodzieżowych

Podsumowanie długiego weekendu majowego drużyn młodzieżowych 10 maja 2023 r.
Młodzież     Drukuj

Długi weekend majowy, który jest już za nami przyniósł wiele emocji, na które złożyło się w sumie 6 spotkań oraz jeden międzynarodowy turniej, w którym udział wzięła drużyna żaków.

Jako pierwsi swój mecz rozegrali orlicy, którzy w towarzyskiej grze mierzyli się z Piastem Kobylnica. Po nich do rywalizacji stanęli trampkarze, którzy w domowym meczu ulegli Liderowi Swarzędz 0:2. Okazja do zrehabilitowania pojawiła się już kilka dni później. Tym razem trampkarze w wyjazdowym meczu wygrali z Lechitą Kłecko 3:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Stelmaszak, Tobiasz Szczygielski oraz Oliwier Kluczyński.

Niestety mocno nieudany weekend mają za sobą młodzicy, którzy w dwóch meczach nie zdobyli żadnej bramki, zdecydowanie przegrywając z drużynami ze Śremu oraz z Kórnika. Z kolei bardzo ciekawe widowisko stworzyła drużyna juniorów, którzy w domowym spotkaniu podejmowali GKS Dopiewo. Mecz zakończył się wynikiem 3:3, a bramki zdobyli Maksymilian Chomicz (2) oraz Karol Tanaś.

Bardzo ciekawe doświadczenie mają za sobą żaki, które wzięły udział w dwudniowym, międzynarodowym turnieju Marathon Cup. Po udanym pierwszym dniu zmagań, żaki trafiły do grupy finałowej z takimi zespołami jak: Football Academy Leszno, KS Warta Poznań, KKS Lech Poznań, Canarinhos Skórzewo a także UKS Orlik Mosina, w której z dorobkiem 4. punktów zajęły 5. miejsce.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

Huragan Pobiedziska