Podsumowanie drugiej wiosennej kolejki młodzieży

Podsumowanie drugiej wiosennej kolejki młodzieży 4 kwietnia 2023 r.
Młodzież     Drukuj

W miniony weekend zespoły młodzika oraz trampkarza walczyły o ligowe punkty. Niestety nie żadnej z drużyn nie udało się zainkasować chociażby jednego punktu, aczkolwiek młodzicy byli naprawdę blisko.

Lekcję od rywali odebrali trampkarze, którzy udali się na wyjazdowe spotkanie do Swarzędza. Miejscowa Unia okazała się  zbyt silnym rywalem, wygrywając 3:0.

W drugim meczu w ramach rozgrywek WZPN młodzicy wyjechali do Poznania na pojedynek z Poznaniakiem. Po emocjonującej końcówce ostatecznie gospodarze zwyciężyli 3:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Bartosz Marciniak oraz Aleksander Cybowski.

Pierwszy turniej tej wiosny mają za sobą żacy. Nasza druga najmłodsza drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony rywalizując, ze swoimi równieśnikami w niedzielne popołudnie. To co najważniejsze, to postawa naszych młodych zawodników, którzy potrafią trenowane działania, przekładać na mecze z nieznanymi dla siebie przeciwnikami.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

Huragan Pobiedziska