Pogoda i skuteczność do poprawy

Pogoda i skuteczność do poprawy 5 marca 2023 r.

Wygraną 1:0 (0:0) z Notecią Gębice (kujawsko-pomorska kl. okręgowa) zakończył się ostatni zaplanowany mecz towarzyski przed zbliżającym się sezonem. Za tydzień Huraganiści zagrają pucharowy pojedynek z ligowym rywalem, a za dwa ligowy z Kotwicą Kórnik.

Sobotni mecz rozegrany w Trzemesznie lekko mówiąc był ciężką przeprawą, głównie ze względu na pogodę. W pierwszej połowie czerwono-czarni walczyli z rywalem i bardzo silnym wiatrem, w drugiej z kolei z gradem, deszczem i trudnym boiskiem.

Jedynego gola dla HP zaraz po przerwie zdobył Mykhailo Mazur. Pobiedziszczanie powinni dołożyć do tego jeszcze co najmniej kilka trafień, lecz zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie brakowało skuteczności.

W następną  sobotę o godzinie 14:00 w Poznaniu przy ulicy Zagajnikowej na sztucznym boisku zagramy mecz pucharowy z Wartą Międzychód. Będzie to 1/16 Pucharu Polski na szczeblu województwa.