Porażka na terenie lidera

Porażka na terenie lidera 2 października 2022 r.
Seniorzy - relacja z meczu     Drukuj

Seniorzy ponownie bez zdobyczy punktowej. Huraganiści tym razem ulegli na wyjeździe aspirującej do wygrania ligi drużynie Noteci Czarnków aż 4:0...

Była to siódma porażka w dziesiątym ligowym pojedynku w tym sezonie...

Czerwono-czarni dzielnie trzymali się korzystnego wyniku do 39' minuty kiedy to Noteć objęła prowadzenie za sprawą Kamila Magdziarza . Dotąd gospodarze mieli przewagę, ale nie potrafili sforsować dobrze zorganizowanej drużyny HP.

Po przerwie moment dobrej gry ofensywnej Pobiedziszczan przyniósł dwie sytuacje z których mogły paść bramki, lecz niestety jak to ostatnio często bywa nie padły... Rywale za to drugie trafienie dołożyli w 59' minucie i "zakończyli mecz".

Mocno odmieniona w porównaniu do rywalizacji na piątoligowym froncie drużyna z Czarnkowa dołożyła jeszcze trafienia w 64' i 88' minucie pokonując pogrążony w kryzysie Huragan czterema bramkami...

Należy zaznaczyć, że sponsorem wyjazdu drużyny seniorów do Czarnkowa było Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Zakłady Automatyki Trans-Te​l. Dziękujemy naszemu sponsorowi za dodatkowe wsparcie!

Kolejny mecz ligowy zespół trenerów Kutyni, Goślińskiego i Przybylskiego rozegra w środę 12 października o godzinie 19:00. U siebie podejmować będzie Victorię Września.