Przebudzenie! Komplet zwycięstw drużyn młodzieżowych

Przebudzenie! Komplet zwycięstw drużyn młodzieżowych 26 października 2021 r.
Młodzież     Drukuj

Drużyny młodzieżowe Huraganu zanotowały kapitalny weekend. Po serii niezbyt udanych występów, wszystkie nasze zespoły odniosły przekonujące zwycięstwa.

Zapraszamy do przeczytania cotygodniowego raportu z młodzieżowych boisk!

Rezerwy w Witkowie pokonały drugą drużnę Vitcovii Witkowo 2:1. Bardzo cenny wynik dla drużyny prowadzonej przez trenera Roberta Raszewskiego zapewnili Szymon Włodarczyk i Stanisław Snuszka, którzy do siatki gospodarzy trafili już w pierwszych 20 minutach meczu.

Warto zauważyć, że w kadrze na ten mecz znalazło się 10. juniorów, zawodników trenera Stachowiaka.

Świetny rezultat z Murowanej Gośliny wywieźli trampkarze trenera Andrzeja Rittera, którzy pokonali gospodarzy 5:0. Imponującym wyczynem popisał się Kryspin Kaźmierczak, który zdobył 4 bramki, z kolei strzelanie rozpoczął Oliwier Kluczyński, który otworzył wynik meczu w 26 minucie.

Również 5 bramek zdobyli młodzicy, trenera Macieja Olejniczaka, którzy na własnym obiekcie pokonali zespół Polonii Środa Wlkp. 5:1. Bramki dla Huraganu zdobywali Aleksander Cybowski (2), Jakub Sudoł, Piotr Stołowski oraz Dominik Pawlak.

Bez grania komplet punktów zainkasował zespół juniorów. Drużyna trenera Adama Stachowiaka dostała komplet punktów za mecze z LPFA Skoki ze względu na wycofanie zespołu z rozgrywek.

Należy również wspomnieć o zespołach, w których nie jest prowadzona klasyfikacja punktowa, a więc kategorie żaka i orlika. Nasze najmłodsze drużyny rozegrały turnieje pod patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki, które przybierają formę rodzinnego pikniku. Była świetna zabawa i mnóstwo bramek. Liczymy na powtórkę podczas następnej kolejki ligowej!

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)