Przed nami pierwszy sparing! Na początek z liderem - Koroną Piaski

Przed nami pierwszy sparing! Na początek z liderem - Koroną Piaski 22 stycznia 2021 r.
Seniorzy     Drukuj

Już jutro, czyli w sobotę 23 stycznia o godzinie 18. na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Trzemesznie swój pierwszy mecz kontrolny w trwającym okresie przygotowawczym rozegrają piłkarze HP. Rywalem będzie lider wlkp. V ligi grupy II - Korona Piaski.

Czerwono-czarni mają za sobą dwa tygodnie przygotowań. W tym trudnym okresie m.in. ze względu na obfite opady śniegu udało się zaliczyć siedem jednostek treningowych. 

W meczu z Koroną nie zobaczmy na pewno Adama Niedzielskiego, który ze względu na problemy zdrowotne nie wznowił jeszcze treningów. Szansę pokazania się w drużynie dostanie dwójka zawodników testowanych, obrońca i napastnik.  

Nasz sobotni rywal w tabeli swojej ligi prowadzi z przewagą pięciu punktów nad Kanią Gostyń, ośmiu nad Lipnem Stęszew i dwunastu nad Rawią Rawicz. Celem doświadczonej Korony Piaski w tym sezonie jest awans do IV ligi. Dla reprezentantów powiatu gostyńskiego będzie to już drugi sparing. Tydzień temu ulegli III-ligowej Jarocie Jarocin 1:4.

Plan gier kontrolnych przed startem rundy wiosennej (weekend 6/7 marca) dostępny jest w zakładce Seniorzy-> Sparingi (link). (gk)

Huragan Pobiedziska