Rezerwy cały czas w grze o puchar

Rezerwy cały czas w grze o puchar 25 sierpnia 2021 r.
Rezerwy     Drukuj

Rezerwy, prowadzone przez trenera Roberta Raszewskiego udanie rozpoczęły swoją przygodę w Pucharze Polski w strefie poznańskiej. Po dwóch zwycięstwach nasz zespół zameldował się w 1/32 Okręgowego Finału PP, w którym jego przeciwnikiem będzie świeżo upieczony beniaminek V ligi - Meblorz Swarzędz.

Mecz z Meblorzem zostanie rozegrany 1 września w Pobiedziskach o godzinie 17. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Wcześniej Huraganiści przeszli dwie rundy wstępne. W pierwszej na wyjeździe pokonali juniorów TPS Winogrady Poznań 9:3 (3:2) po golach Marcina Jesionkowskiego (3), Mateusza Kozłowskiego (3), Maksymiliana Janowskiego (2) i Mateusza Łaczkowskiego. W drugiej z kolei na własnym obiekcie rozbili B-klasowy zespół Orłów Plewiska 6:1 (2:1) po trafieniach Filipa Szkutnika (2), Szymona Włodarczyka (2), Mikołaja Witaszyka i golu Marcina Jesionkowskiego.

Już 29 sierpnia w niedzielę o godzinie 18. na wyjeździe Pobiedziszczanie zainaugurują zmagania ligowe. Pierwszym rywalem w walce o mistrzostwo klasy B będzie spadkowicz z A-klasy Antares Zalasewo. 

Warto zauważyć, że drużyna rezerw pełni w naszym klubie ważną rolę dla młodych zawodników, przygotowując ich do rozgrywek na poziomie seniorskim. Tym bardziej cieszy styl w jakim przeszliśmy pierwsze rundy Pucharu Polski, strzelając w dwóch meczach 15 bramek.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

Huragan Pobiedziska