Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2022/23

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do sezonu 2022/23 14 lipca 2022 r.
Seniorzy     Drukuj

W czwartek 14 lipca seniorzy naszego klubu zaliczyli pierwszy trening letniego okresu przygotowawczego. Zajęcia odbyły się na murawie Stadionu Miejskiego w Pobiedziskich i trwały dokładnie 105 minut.

Na początek w kilkunastominutowej prezentacji trener Paweł Kutynia przedstawił szczegółowy plan na najbliższe 3,5 tygodnia. Później po intensywnej rozgrzewce rozegrana została gra wewnętrzna.

W zajęciach wzięło udział 26 zawodników w tym spora grupa zawodników testowanych. W tym gronie byli m.in. Adam Niedzielski (powrót z wypożyczenia) czy dwójka juniorów Sergiusz Kaźmierczak i Michał Śnieciński.

Z powodu urlopów, kwestii zdrowotnych czy zawodowych na pierwszym treningu zabrakło m.in. Ratajskiego, Kozłowskiego, Bienerta, Matusiaka, Drożdżyńskiego, Paku-Tsheli, Wierzbińskiego, Jóźwiaka, Witaszyka czy Piceluka.

Wiemy, że w nowym sezonie w barwach HP nie zagrają Krzysztof Chmielewski (wypożyczenie do innego klubu), Filip Szkutnik (zrezygnował z gry) i Maksymilian Janowski (wyjazd do pracy zagranicę).  

Huraganiści spotkają się jeszcze jutro tj. w piątek. W weekend sztab nie zaplanował gry kontrolnej. Pierwszy sparing po poniedziałkowym i wtorkowym treningu rozegrany zostanie w środę w Pobiedziskach z Pogonią Mogilno (IV liga kujawsko-pomorska).

Plan sparingów dostępny jest tutaj. (gk)

Huragan Pobiedziska