Seniorzy trenują

Seniorzy trenują 26 maja 2020 r.
Seniorzy     Drukuj

Od trzech tygodni regularnie pod okiem trenerów Pawła Kutyni oraz Jacka Przybylskiego trenuje pierwszy zespół naszego klubu. Czerwono-czarni na perfekcyjnej murawie stadionu w Pobiedziskach spotykają się dwa razy w tygodniu, od kiedy jest to możliwe w jednej maksymalnie 22-osobowej grupie. Huraganiści w takiej formie trenować będą do 4 czerwca, po tygodniowej przerwie, dokładnie 15 czerwca rozpoczną okres przygotowawczy przed nowym sezonem 2020/21.

Niestety o dużym pechu mówić może najskuteczniejszy strzelec minionego sezonu Adam Niedzielski, który już na drugim treningu doznał mocnego skręcenia stawu skokowego.  Wracaj szybko "Niedziela"!

Znany jest już terminarz gier kontrolnych, który przedstawiony zostanie w najbliższych dniach. Pierwszym towarzyskim rywalem 27 czerwca będzie Płomień Nekla. Mecz rozegrany zostanie na boisku rywala.

W planach jest rozegranie 8 sparingów m.in. z Ostrovią Ostrów Wlkp., PKS Racot czy Iskrą Szydłowo. Pierwsza ligowa kolejka V ligi planowana jest na weekend 8/9 sierpnia.

Poniżej prezentujemy kilka ujęć z wtorkowych zajęć Pobiedziszczan! Cała fotorelacja dostępna jest tutaj(gk)

Huragan Pobiedziska