Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych

Trudny weekend za zespołami rywalizującymi w rozgrywkach ligowych 12 października 2021 r.
Młodzież     Drukuj

Miniony weekend niestety nie będzie miło wspominany przez nasze zespoły rywalizujące w ligowych rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Nie przegrał tylko zespół juniorów.

Ciężki mecz mają za sobą młodzicy, którzy ulegli na własnym stadionie wyżej notowanej drużynie UKS Śrem. Spotkanie zakończyło się wygraną gości 3:0. Przy okazji życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i wznowienia treningów z zespołem trenerowi Maciejowi Olejniczakowi!

Trampkarze trenera Andrzeja Ritter udali się na trudny teren do Kamionek. Po zaciętym meczu, przegrali z drużyną AVII 4:2. Bramki dla Huraganu zdobyli Kryspin Kaźmierczak oraz Łukasz Kusztelski.

Zespół rezerw gościł w Sokołowie, gdzie na nasze nieszczęście, dostał srogą lekcję. Huraganiści przegrali to spotkanie 1:7 (do przerwy 0:1), a jedyna bramka dla naszej drużyny padła tuż po przerwie po samobójczym trafieniu zawodnika gospodarzy.

Podziałem punktów zakończył się mecz juniorów, którzy na wyjeździe mierzyli się z zespołem Nałęcz Ostroróg. Po bardzo wyrównanym meczu i niezwykle intensywnych pierwszych 20 minutach spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Bramki dla Huraganu zdobyli Błażej Frysiak i Sergiusz Kaźmierczak.

Żaki tradycyjnie już uczestniczyły w turnieju WZPN, który tym razem został zorganizowany w Czerniejewie. Liczna grupa naszych najmłodszych zawodników doskonale bawiła się w trakcie rodzinnego pikniku i w sportowej atmosferze rywalizowała z zawodnikami z innych wielkopolskich klubów.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym drużynom już podczas kolejnego weekendu! Liczymy, że będzie on bardziej udany dla naszych drużyn.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)