Trzeci wiosenny weekend rozgrywek WZPN za nami

Trzeci wiosenny weekend rozgrywek WZPN za nami 14 kwietnia 2022 r.
Młodzież     Drukuj

Nasi najmłodsi zawodnicy pod wodzą trenerów Przemka Piechockiego oraz Bartka Cierecha zainaugurowali rundę wiosenną. W sobotnie popołudnie w Kobylnicy odbył się pierwszy po przerwie zimowej turniej żaków.

Młodzi Huraganiści wybiegli na boiska pełni energii i zaprezentowali się bardzo pozytywnie, podnosząc swoje umiejętności indywidualne.

Niemalże identyczny przebieg miały mecze młodzików i juniorów. Oba nasze zespoły gościły w Poznaniu gdzie mierzyły się z KS Koziołek Poznań (młodzik) oraz z Przemysławem Poznań (junior). Niestety wizyty nie okazały się udane i oba mecze zakończyły się przegraną naszych drużyn 0:2.

Z kolei bardzo zadowoleni ze swojego spotkania mogą być trampkarze trenera Andrzeja Rittera. Po dobrym meczu Huraganiści pokonali u siebie Concordię Murowana Goślina 4:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kryspin Kaźmierczak (3) oraz Mateusz Stelmaszak.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

Huragan Pobiedziska