Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań

Trzy sparingi w ostatnim tygodniu przygotowań 24 lipca 2021 r.
Seniorzy     Drukuj

Dwa tygodnie pozostały do pierwszego ligowego meczu Huraganu na boiskach IV ligi. Czerwono-czarni 7 sierpnia o godzinie 17. zagrają w Koninie z miejscowym Górnikiem. 

Wcześniej jednak nasz zespół rozegra trzy mecze kontrolne. Łącznie tym samym Huraganiści w letnim okresie przygotowawczym zaliczą pięć sparingów.

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16. na własnym terenie podejmować będziemy zespół Pogoni Mogilno. Reprezentant IV ligi kujawsko-pomorskiej w minionym sezonie zajął 7 miejsce, kwalifikując się po jesieni do gry w grupie mistrzowskiej. Zapraszamy serdecznie na stadion w Pobiedziskach w niedzielne popołudnie!

W środę z kolei pierwszy zespół pojedzie do Szamotuł gdzie zmierzy się z rezerwami ekstraklasowego Piasta Gliwice. Przedstawiciele województwa śląskiego przebywający na obozie w wielkopolsce w przyszłym sezonie rywalizować będę w śląskiej IV lidze. Początkowo zaplanowany był pojedynek w Janikowie z III-ligową Unią, ale... rywale zachowali się "dość nieprofesjonalnie" jak na poziom który reprezentują i ostatecznie zagrają we wtorek z rezerwami Lecha Poznań.

Na koniec sparingowej serii, w sobotę o godzinie 13. w Jarocinie Huraganiści zmierzą się z III-ligową Jarotą. Rywale w poprzednim sezonie zajęli 12 miejsce w II grupie III-ligi.

Pełen terminarz i szczegóły dotyczące letnich sparingów seniorów dostępne w zakładce Seniorzy -> Sparingi (tutaj). (gk)

Huragan Pobiedziska