Tylko remis w ostatnim meczu sezonu w Pobiedziskach

Tylko remis w ostatnim meczu sezonu w Pobiedziskach 12 czerwca 2023 r.

Jeden punkt udało się ugrać w meczu na własnym terenie z przed ostatnim zespołem w tabeli IV ligi grupy wielkopolskiej. Huraganiści zremisowali z SKP Słupca 1:1 (0:1) choć przeważali przez zdecydowaną większość meczu.

Główny i jedyny powód braku kompletu oczek w starciu SKP to brak skuteczności czerwono-czarnych. W pierwszej odsłonie HP sześciokrotnie zagrozili bramce rywali, ale żadna z mniej lub bardziej klarownych sytuacji nie zakończyła się golem.

Rywalem z kolei byli bezlitośni i jedyny celny strzał już w 25' minucie za sprawą Szymona Mellera dał prowadzenie ekipie gości.

W drugiej połowie udało się wyrównać, ale dopiero w 78' minucie po podaniu Eryka Drożdżyńskiego i strzale z ok. 15. metrów Piotra Trepki. Wcześniej dogodnej, 100% sytuacji nie wykorzystał m.in. Kuba Januszewicz. Bliscy szczęścia byli jeszcze m.in. Olivier Strosin czy Bartosz Żołądkiewicz.

Ostatnie słowo mogło należeć do SKP, ale w doliczonym czasie gry sytuację sam na sam z zawodnikiem ze Słupcy wybornił Sławomir Janicki.  Ostatecznie mecz w którym arbiter pokazał aż 16 kartek (!) zakończył się podziałem punktów.

Fotorelacja z meczu dostępna jest na profilu na facebook PrusLee OnTour. Składy, statystyki oraz szczegóły meczowe dostępne są tutaj(gk)