Udany weekend Huraganowej młodzieży

Udany weekend Huraganowej młodzieży 26 kwietnia 2023 r.
Młodzież     Drukuj

To był bardzo dobry weekend w wykonaniu naszych młodzieżowych zespołów. W grze były ekipy juniorów, młodzików oraz żaków.

Zapraszamy na podsumowanie minionego weekendu.

Sobotnie granie w Swarzędzu rozpoczęła ekipa młodzików, gdzie w pojedynku derbowym rywalem była Unią Swarzędz. Z ciężkiego dla HP terenu udało się wywieźć punkt, po bramce Borysa Budzyńskiego.

Po młodzikach swój turniej pod patronatem WZPN rozegrała drużyna żaka. Gospodarzem zawodów był zespół Mieszko Gniezno, a nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony, prezentując mnóstwo udanych akcji indywidualnych. Wśród żaków na uwagę zasługuj również fakt, że zawodnicy pomału zaczynają dostrzegać korzyści płynące ze współpracy z partnerem z zespołu i coraz chętniej decydują się na wykonanie serii podań przed uderzeniem do bramki. Progress jest zdecydowanie zauważalny.

Na zakończenie dnia juniorzy udali się do Poznania, gdzie rozgrywali mecz z drugim zespołem Przemysława Poznań. Wizyta młodych Huraganistów zakończyła się zwycięstwem 7:1. Imponującym hattrickiem popisał się Antoni Misiur, który w ciągu 7. minut trafił do bramki trzykrotnie. Poza Antonim na listę strzelców wpisali się Maksymilian Chomicz Łukasz Kusztelski. Dodatkowo jeszcze w pierwszej połowie gospodarze skierowali piłkę do własnej bramki.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

Huragan Pobiedziska