Udany weekend Huraganowej młodzieży

Udany weekend Huraganowej młodzieży 8 czerwca 2023 r.
Młodzież     Drukuj

Miniony weekend pokazał wzrost formy naszych drużyn. Wszystkie zespoły pokazały się z bardzo dobrej strony, począwszy od żaków, które były gospodarzem turnieju pod egidą WZPN, a skończywszy na juniorach.

Oprócz wspomnianej drużyny żaków, swój turniej rozgrywały również orliki. Drużyna trenerów Roberta Raszewskiego i Przemysława Piechockiego miała okazję zagrać na głównej płycie, mierząc się z rówieśnikami z LPFA Rogoźno oraz Mieszko Gniezno.

Bardzo dobry mecz zagrali trampkarze, którzy na wyjeździe pokonali Wełnę Rogoźno 3:1. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Stelmaszak, Dominik Woźniak i Kryspin Kaźmierczak.

Młodzicy podejmowali na własnym stadionie drużynę Wielkopolska Komorniki. Było to dobre spotkanie, obfitujące w liczne sytuacje bramkowe, aczkolwiek zakończyło się ono sprawiedliwym wynikiem 1:1. Bramkę dla Huraganu zdobył Aleksander Cybowski.

Przekonujące zwycięstwo zanotowali juniorzy, wygrywając z Przemysławem Poznań 4:1. Rozstrzygająca okazała się druga połowa, w której trzykrotnie trafiliśmy do bramki gości. Na listę strzelców wpisali się Antoni Misiur (2), oraz Michał Maciejewski i Robert Międzybłodzki.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

Huragan Pobiedziska