Weekend pod znakiem niepogody

Weekend pod znakiem niepogody 18 kwietnia 2023 r.
Młodzież     Drukuj

Niestety w związku z intensywnymi opadami deszczu 2 spośród 4. zaplanowanych na miniony weekend meczów musiały zostać przełożone. Mowa tu o domowych spotkaniach juniorów, a także trampkarzy.

Poniżej podsumowanie zmagań naszych dwóch zespołów.

Inauguracja wiosny w wykonaniu juniorów została odłożona w czasie, a na boisku pojawili się jedynie młodzicy oraz orlicy.

Miłe złego początki - popularne przysłowie idealnie oddaje przebieg meczu młodzików z drużyną Wielkopolska Komorniki. Młodzicy po samobójczym trafieniu gospodarzy prowadzili do przerwy 1:0. Niestety druga połowa okazała się koncertem drużyny z Komornik, którzy ostatecznie zwyciężyli 4:1.

Orlicy z racji rozgrywania meczu na sztucznej murawie nie musieli przejmować się sobotnimi opadami deszczu, które towarzyszyły im przez cały czas trwania turnieju. Podopieczni trenerów Roberta Raszewskiego i Przemka Piechockiego bardzo dobrze sprawdzili się w roli gospodarza turnieju pod patronatem WZPN. Młodzi Huraganiści imponowali odwagą w grze 1x1, szukając nieszablonowych rozwiązań. Była to bardzo pozytywna dawka piłkarskich emocji.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

Huragan Pobiedziska