Wydarzenie roku - finał w Pobiedziskach. Dziękujemy!

Wydarzenie roku - finał w Pobiedziskach. Dziękujemy! 27 listopada 2019 r.
Organizacyjne     Drukuj

Wydarzeniem zakończonego już piłkarskiego roku dla naszego klubu z pewnością był udział i organizacja finału TOTOLOTEK Pucharu Polski strefy poznańskiej. Wydarzenie przyciągnęło na trybuny Stadionu Miejskiego w Pobiedziskach rekordową od wielu lat liczbę kibiców (news, konferencja, skrót).

Zarząd w imieniu klubu chciałby podziękować wszystkim, którzy dodatkowo pomogli przy organizacji wydarzenia:

MagMar Profesjonalna pielęgnacja muraw naturalnych i syntetycznych, Sieć Cukierni Grzeczka, Restauracja, basen, noclegi - Maciejowa Chata Złotniczki, Karczma Lednickie Wrota Lednogóra, Hotel Bachus Pobiedziska, Producent listew stelażowych, elementów meblowych - Nowigo Pomarzanowice, Studio Reklamy i Promocji J&S Pobiedziska, Cyrograf 24 Jerzykowo.

Podziękowania za pomoc i przychylność w trakcie przygotowań kierowane są również do władz naszego miasta z Burmistrzem p. Ireneuszem Antkowiakiem oraz do Ośrodka Sportu i Rekreacji z dyrektorem p. Jakubem Waligórą na czele.  

Dziękujemy również naszym sponsorom, fundatorom nagród, które w przerwie meczu mogli wylosować kibice: Stomatologia Mateusz Walczak, Firma Instalatorska Zbyszko Zbigniew Bąkowski, Firma Remontowa Lech-Bud Leszek Broński, Skład Handlowy Szczepańscy, Salon Joma Poznań, Hurtownia Materiałów Budowlanych Max-Bud, Odido Pobiedziska.

Nie można zapomnieć również o silnym komitecie organizacyjnym złożonym z członków zarządu, trenerów oraz ludzi z bliskiego otoczenia klubu.

Tak duża liczba przychylnych firm, instytucji i ludzi bardzo cieszy. W końcu… łączy nas piłka i nasza mała ojczyzna! (gk)

Huragan Pobiedziska