Wysoka porażka z Kotwicą...

Wysoka porażka z Kotwicą... 13 sierpnia 2022 r.

Druga kolejka niestety nie przyniosła czerwono-czarnym zdobyczy punktowej. Huraganiści doznali bolesnej porażki na boisku jednego z faworytów do wygrania ligi...

W Kórnik Kotwica pokonała HP 5:1 (2:1).

Wynik meczu w 6' minucie otworzyli zawodnicy z Pobiedzisk. Po dośrodkowaniu z boku boiska Piotra Trepki piłkę w siatce umieścił Marcin Jędrzejczak i nic nie zapowiadało, że wynik końcowy może być aż tak niekorzystny.

Kotwica wyrównała w 35' minucie po rzucie rożnym choć chwilę wcześniej mogło być 2:0. Po rzucie wolnym Maciej Ratajski strzałem głową trafił w słupek. Niestety tuż przed przerwą gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie po rzucie rożnym i drugim trafieniu Dawida Urbanka.

Zaznaczyć należy w pierwszej odsłonie Sławomir Janicki kilkukrotnie uchronił HP przed stratą gola. Po przerwie gole strzelali już tylko rywale... Po wrzucie z autu w 55' minucie trafił Michał Patalas, w 82' minucie podwyższył Mikołaj Panowicz, a wynik pięć minut przed końcem ustalił Piotr Kalak.

Skórt meczu dostępny jest tutaj. Składy, statystyki oraz szczegóły meczowe dostępne tutaj. (gk)​