Za nami ostatni weekend żaków, orlików oraz rezerw

Za nami ostatni weekend żaków, orlików oraz rezerw 23 listopada 2021 r.
Młodzież     Drukuj

Rozgrywki piłkarskie pomału zbliżają się do końca. Orlicy i żacy w miniony weekend zakończyli zmagania w ramach turniejów, organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Tym razem drużyna żaka rywalizowała w Czerniejewie, podczas gdy orlicy udali się na wyjazd do Skoków.

Tradycyjnie oba turnieje obfitowały w wiele pięknych bramek i indywidualnych dryblingów najmłodszych piłkarzy.

Juniorzy swój mecz rozgrywali w Owińskich, gdzie mierzyli się z zespołem Błękitnych. Mecz był bardzo wyrównany i pomimo prób żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Podział punktów i wynik 0-0 był w pełni sprawiedliwy.

Meczem z drugim zespołem Zjednoczonych Trzemeszno zakończyła rundę nasza druga drużyna seniorów. Spotkanie obfitowało w bramki, lecz niestety zakończyło się zwycięstwem gości 4:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Maksymilian Janowski, Mateusz Kozłowski oraz Stanisław Snuszka.

Przed nami weekend kończący rozgrywki pod patronatem WZPN. Część naszych drużyn zakończyła już zmagania, jednakże swoje mecze mają do rozegrania jeszcze młodziki oraz juniorzy, którzy walczą o awans do ligi wojewódzkiej. Trzymamy kciuki za korzystne wyniki w ostatnich meczach w 2021 roku! 

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

Huragan Pobiedziska