Żaki, trampkarze i juniorzy w akcji

Żaki, trampkarze i juniorzy w akcji 13 czerwca 2023 r.
Młodzież     Drukuj

Coraz bliżej wakacje. Tym samym drużyny młodzieżowe zbliżają się do zakończenie rundy wiosennej. W ostatnim dniach do rywalizacji stanęły ekipy żaków, trampkarzy i juniorów.

Raport z minionego weekend dostępny poniżej.

Drużyna żaków udała się na turniej z okazji 100-lecia klubu Pogoń Mogilno. W pierwszej fazie turnieju Huraganiści mierzyli się z zespołami APR Inowrocław, Pogoni Mogilno oraz Notecianki Pakość. Żaki zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, wygrywając grupę i trafiając do kolejnej części turnieju.

Ostatecznie zespół zajmuje 3 miejsce, a dwójka zawodników otrzymała wyróżnienia indywidualne - Adrian Cierech został wybrany MVP turnieju, z kolei Jakub Karalus otrzymał statuetkę dla najlepszego bramkarza.

W ostatni czwartek swój mecz rozegrali trampkarze. Na własnym terenie rywalem zawodników trenera Andrzeja Rittera była Wełna Rogoźno. Mecz zakończył się remisem 1:1. Gola dla HP zdobył Filip Lesiński.

Juniorzy z kolei w trakcie ostatniego tygodnia rozegrali dwa mecze. Pierwszy z nich rozegrany został 8 czerwca, a przeciwnikiem był Orlik Miłosław. Mecz toczył się pod pełną kontrolą czerwono-czarnych. Bramki dla HP zdobyli Michał Maciejewski, Robert Miedzyblodzki oraz Antoni Misiur (2). Jedyny gol dla gospodarzy padł po trafieniu samobójczym. Ostatecznie spotkanie kończy się naszym zwycięstwem 4:1.

W drugim spotkaniu juniorzy mierzyli się na wyjeździe z GKS Dopiewo. Po bardzo dobrej pierwszej połowie niestety w drugiej połowie trzeba było uznać wyższość gospodarzy, którzy ostatecznie odwzorowali wynik meczu z Orlikiem Miłosław, wygrywając z nami 4:1. Honorową bramkę zdobył Antoni Misiur.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)