Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Leśnik Margonin

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Leśnik Margonin 13 września 2019 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Przed Pobiedziskim kibicami trzeci mecz z rządu na własnym terenie naszej drużyny. Tym razem przy Kiszkowskiej podejmować będziemy zespół z czuba tabeli co zwiastuje z pewnością trudny i miejmy nadzieję ciekawy mecz.

Huraganiści w najbliższą niedzielę o godzinie 15. zmierzą się z Leśnikiem Margonin. Rywale mają jeden punkt mniej od naszej drużyny ale mają również rozegrany jeden mecz mniej. Leśnik wygrał dotychczas trzy mecze i przegrał jeden na wyjeździe 4:1 z Pogonią Łobżenica z którą nie wygrał również Huragan.

Dla obu zespołów będzie to mecz o umocnienie się w ścisłej czołówce tabeli. O co walczy Leśnik w tym sezonie? Tego nie wiemy ale wiemy na pewno, że jest zespół który tanio "skóry nie sprzeda". Przed rozpoczęciem sezonu do drużyny z Margonina dołączyło kilku zawodników co świadczy o tym, że jest to inny zespół niż w minionym roku. Warto przypomnieć, że ostatnio przegraliśmy u siebie aż 2:4 a na wyjeździe po ciężkim meczu wygraliśmy 1:0.

W kadrze HP na ten mecz zabraknie na pewno Marcina JędrzejczakaIgora WatrasaBartłomieja Kubickiego oraz Mateusz Pawłowskiego

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym arbitrem będzie Piotr Bacia, a pomagać mu będą Szymon Filip Łukasz Witczak. (gk)

Huragan Pobiedziska