Zapowiedź - poniedziałek, 13:00, HURAGAN - Stella Luboń. Finał!

Zapowiedź - poniedziałek, 13:00, HURAGAN - Stella Luboń. Finał! 10 listopada 2019 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

W poniedziałek, 11 listopada o godzinie 13:00 na Stadionie w Pobiedziskach rozegrany zostanie finał TOTOLOTEK Pucharu Polski strefy poznańskiej, w którym nasz Huragan zmierzy się z Stellą Luboń. Będzie to drugi w historii finał z udziałem Pobiedziskiego klubu!

Dzień Narodowego Święta Niepodległości będzie również świętem piłki nożnej w okolicy. Stawką pojedynku szóstego zespołu V ligi, czyli Huraganu i trzeciej drużyny klasy okręgowej Stelli Luboń będzie awans do TOTOLOTEK Pucharu Polski na szczeblu województwa wielkopolskiego, który rozgrywany będzie wiosną przyszłego roku.

W dotychczasowej historii oficjalnych spotkań obie drużyny grały tylko w lidze. W 18 spotkaniach, 10 razy wygrywał Huragan, padły 3 remisy i 5 zwycięstw Stelli. Ostatni raz drużyny spotkały się w sezonie 2012/13 w klasie okręgowej. Wówczas, w Pobiedziskach było 3:1 po golach Damiana Gocałka oraz dwóch trafieniach Mikołaja Witaszyka, a w Luboniu czerwono-czarni wygrali 1:0 po golu Bartosza Żołądkiewicza. Cała trójka nadal reprezentuje barwy HP.

Ciekawe wydarzenie, w specjalnej oprawie poprzedzi Hymn Polski dlatego zapraszamy na stadion wcześniej. W przerwie meczu losowanie 10 nagród dla kibiców oraz występ HuraganGirls, a po meczu ceremonia wręczania medali dla obu drużyn. Warto poinformować, że w przedsprzedaży rozeszło się ponad 70 wejściówek oraz 90 zaproszeń VIP. Więcej informacji o meczu  i biletach w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Poniedziałkowe zawody, które rozpoczną się o godzinie 13:00 na stadionie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Eliasz Pawlak, a pomagać mu będą Piotr Bacia oraz Łukasz Chumski. Arbitrem technicznym będzie Maciej Kasperkowicz. (gk)

Huragan Pobiedziska