Zapowiedź - sobota, 13:30, Wilki Wilczyn - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 13:30, Wilki Wilczyn - HURAGAN 26 listopada 2021 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Przed nami ostatni mecz w wykonaniu seniorów Huraganu w 2021 roku. W sobotę o godzinie 13:30 na wyjeździe Huraganiści zmierzą się z zespołem Wilków Wilczyn.

Będzie to ostatnia (XIX) kolejka rundy jesiennej sezonu 2021/2022.  

Zespół z powiatu konińskiego zajmuje obecnie 17. miejsce w ligowej tabeli. Rywale zgromadzili dotąd 17 punktów z czego tylko pięć na własnym terenie.

Należy również zaznaczyć, że Wilki mają jeden rozegrany mecz mniej niż HP. Przed tygodniem spotkanie pomiędzy zespołem z Wilczyna, a Olimpią zostało przełożony ze względu na COVID w zespole z Koła.

Do kadry czerwono-czarnych po trzech meczach pauzy spowodowanej czerwoną kartką w meczu z Obrą powraca najskuteczniejszy dotąd strzelec drużyny Paweł Piceluk (6 goli).

Należy zaznaczyć, że sponsorem wyjazdu drużyny seniorów do oddalonego od Pobiedzisk o 80 kilometrów Wilczyna będzie firma Nowigo z Pomarzanowic - producent elementów drewnianych (www.nowigo.pl). Dziękujemy naszemu sponsorowi za dodatkowe wsparcie!

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 13:30 na obiekcie rywali poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Maciej Filip, a pomagać mu będą Szymon Filip oraz Łukasz Przybylski

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska