Zapowiedź - sobota, 14:00, Zjednoczeni Trzemszeno - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 14:00, Zjednoczeni Trzemszeno - HURAGAN 25 października 2019 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Niespełna miesiąc został do zakończenia piłkarskich zmagań w tym roku. W tym czasie Huraganiści rozegrają jeszcze cztery ligowe pojedynki. Już jutro tj. w sobotę o godzinie 14:00 zagramy w Trzemesznie ze Zjednoczonymi.

Drużyna rywali to spadkowicze z IV ligi w której grali w minionym sezonie. Zjednoczeni po awansie, tylko jeden sezon zagościli na czwartoligowych boiskach. Zderzenie z V ligowymi realiami chyba lekko zaskoczyło drużynę z Trzemeszna bo zajmuje ona obecnie dopiero 12 miejsce w tabeli. Warto jednak zauważyć, że 11 z 12 zdobytych punktów w tej rundzie zdobyli na własnym terenie.

Ostatni mecz pomiędzy drużynami miał miejsce we wrześniu 2017 roku w 1/32 okręgowego Pucharu Polski. Wówczas zawodnicy trenera Pawła Kutyni wygrali na wyjeździe 2:0. W rozgrywkach ligowych z kolei ostatni raz graliśmy w sezonie 2015/16. U siebie przegraliśmy 1:4, a w rewanżu. w ostatniej kolejce IV ligi padł remis 1:1, który ostatecznie naszej ekipie prowadzonej wtedy przez trenera Łukasza Kubzdyla dał utrzymanie, a Zjednoczeni spadli do ówczesnej klasy okręgowej. 

Wynik na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska