Zapowiedź - sobota, 15:00, Iskra Szydłowo - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 15:00, Iskra Szydłowo - HURAGAN 26 maja 2023 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

Na niezdobyty przez siebie dotąd teren w najbliższą sobotę udadzą się piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni na wyjeździe zagrają z reprezentantem powiatu pilskiego Iskrą Szydłowo. Mecz XXX kolejki IV ligi rozpocznie się o godzinie 15.

W historii spotkań obu drużyn na boisku Iskry Huragan zagrał osiem razy. Cztery razy padł remis i cztery razy wygrali rywale (bilans bramek 9:16). Specyficzne boisko w Szydłowo lekko mówiąc nie leży Pobiedziszczanom, ale... każda seria kiedyś się musi zakończyć.

Jesienią w Pobiedziskach po dramatycznym, historycznym, abstrakcyjnym meczu (ilość epitetów można byłoby mnożyć) padł remis 4:4, choć do 90' minuty to HP prowadził 4:1 (!). Skrót tego meczu dostępny jest tutaj.

W kadrze HP zabraknie na pewno kontuzjowanych Marcina JędrzejczakaPawła Piceluka oraz chorego Eryka Drożdżyńskiego. Za kartki z kolei pauzują David Paku-Tshela oraz Bartosz Żołądkiewicz. Na boisku tego dnia nie zobaczymy też Macieja Ratajskiego.

Należy zaznaczyć, że sponsorem wyjazdu drużyny seniorów do Szydłowa będzie Cukiernia GrzeczkaDziękujemy naszemu wieloletniemu sponsorowi za dodatkowe wsparcie!

Zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na obiekcie w Szydłowie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania i Piły. Głównym będzie Krzysztof Olędrowicz a pomagać mu będą Wojciech Michalak oraz Krzysztof Malinowski

Wynik meczu śledzić będzie można tradycyjnie na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

Huragan Pobiedziska